X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.



























Kontakty

Provozovatel (sídlo firmy)

BONO BIJOU, spol. s r.o.
Šmahova 112
627 00 Brno

+420 777 724 208
prodej@bonobijou.cz

IČ: 26224062
DIČ: CZ26224062
č. účtu: 27-8607340227/0100
Firma je zapsána v OR u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 38093

Internetový obchod a velkoobchodní sklad

BONO BIJOU, spol. s r.o.
Vážany nad Litavou 312
684 01

+420 777 724 016
maloobchod: eshop@bonobijou.cz
velkoobchod: sklad@bonobijou.cz

Skype: bonobijou_eshop
(Provozní doba: 8.00–15.00)





Lidé

David Fiala
výkonný ředitel

+420 777 724 018
dfiala@bonobijou.cz
Marek Valeš
obchodní manažer

+420 777 724 010
mvales@bonobijou.cz
Diana Shumnehra
obchodní referentka

+420 777 724 207
dshumnehra@bonobijou.cz

Monika Pitáková
účtárna

+420 777 724 017
mpitakova@bonobijou.cz
Objednávky a reklamace
 

+420 777 724 016
sklad@bonobijou.cz
Marketing a správa e-shopu
 

+420 777 724 205
marketing@bonobijou.cz


Sándor Homada
obchodní zástupce

+420 777 724 013‬
shomada@bonobijou.cz
Alena Ondřejová
obchodní zástupce

+420‭ 777 724 206‬
aondrejova@bonobijou.cz
Radek Sobotka
obchodní zástupce

+420‭ 777 724 261‬
rsobotka@bonobijou.cz

Vojtěch Friedl
obchodní zástupce

+420 777 724 012
vfriedl@bonobijou.cz
Dominik Srnec
obchodní zástupce pro Slovensko

+421 911 771 196‬
dsrnec@bonobijou.cz