X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.Stojany, které prodávají za vás

Čím širší sortiment zboží nabízíte, tím vyšší je jeho prodejnost. Doporučujeme proto vyzkoušet naše velké otočné stojany, které šetří místo ve vaší prodejně a současně vypadají velmi elegantně. Tyto stojany jsou k dispozici zdarma po celou dobu naší spolupráce a navíc vám je osobně přivezeme a připravíme na místo určení.stojan č. 1

4stranný, otočný stojan se zrcátky v rozích, kolečky s brzdami a dřevěnou základnou i víkem. Je doplněn o tubus na čelenky. Šetří místo v prostoru a pojme mnoho druhů zboží díky závěsnému systému OZAP. Je vizuálně nadčasový a je nejvíce žádaným modelem, protože se hodí k téměř jakémukoliv interiéru. Dodáváme s dámskou/dětskou reklamou v závislosti na typu vašeho sortimentu.

Technické parametry:

objednací číslo: 0A0412
hodnota navěšeného zboží: od 13 000 Kč bez DPH
rozměr: v 167 x š 35 cm
počet háčků: 150 ks
materiál: dřevo, kov, plaststojan č. 2

4stranný, otočný stojan se zrcátky, dřevěným tělem, základnou i víkem a hrany chráněné hliníkovými lištami. Je na kolečkách s brzdami. Základna v sobě navíc skrývá uzamykatelný úložný prostor. Běžně osazujeme tubusy na čelenky. Přes své útlé proporce pojme mnoho druhů zboží a hodí se do luxusnějších prodejen zejména v dřevodekoru. Dodáváme bez nebo s dámskou/dětskou reklamou v závislosti na typu vašeho sortimentu.

Technické parametry:

objednací číslo: 0A0419
hodnota navěšeného zboží: od 18 000 Kč bez DPH
rozměr: v 175 x š 45 cm
počet háčků: 150 ks
materiál: dřevo, kov, plaststojan č. 3

Statický, celokovový stojan ve stříbrném komaxitu. Dodáváme s tubusem na čelenky i košíkem na drobnosti. Zrcátko je samozřejmostí. Je navržen jak pro jednostranné, tak i oboustranné použití. V tomto případě je umístěn volně v prostoru a pojme až 2x více zboží než velké otočné. Je možné si vybrat ze dvou rozměrů.

Technické parametry:

objednací číslo: 0A0415
hodnota navěšeného zboží: od 13 000 Kč bez DPH
rozměry: v 185/195 x š 75/85 x h 47 cm
počet háčků: 150 až 300 ks
materiál: kovstojan č. 4

Statický, celokovový stojan v matné bílé barvě. Ke stojanu dodáváme tubus na čelenky, který je v případě nižšího stojanu situovaný v horní části, nebo u vyššího typu tubus instalujeme silnými magnety na stojku (vpravo/vlevo). Díky závěsnému systému OZAP stojan pojme mnoho druhů zboží a je skvělým pomocníkem v prodejnách řešených právě takovými stojany, tvořící celé řady.

Technické parametry:

objednací číslo: 0A0418
hodnota navěšeného zboží: od 15 000 Kč bez DPH
rozměry: v 185/215 x š 100cm x h 50cm (tubus + 24 cm)
počet háčků: 150 cm
materiál: kovstojan č. 5

Statický, papírový stojan stojící na dřevěné paletce. Je navržen výhradně pro slevové a akční zboží. Je tedy bonusovým stojanem ke stávajícímu stojanu nebo dočasně nahrazuje stávající stojan ke zvýšení atraktivity prodejny a sortimentu. Vyjímá se poutavým designem a díky dostatečnému prostoru a OZAP systému zavěšení háčků pojme dostatek produktů, které chcete prodat v krátkém časovém horizontu.

Technické parametry:

objednací číslo: 0A0424
hodnota navěšeného zboží: od 15 000 Kč bez DPH
rozměr: v 170 x š 70 x h 50 cm
počet háčků: 20 ks
materiál: kartonový papírstojan č. 6

Pultový, otočný stojan o 4 stranách se zrcátky v rozích, dřevěnou základnou i víkem. Je doplněn o tubus na čelenky. V případě potřeby umístění do prostoru dodáváme i s dřevěným podstavcem na kolečkách s brzdami. Má vlastní úložný prostor.

Technické parametry:

objednací číslo: 0A0412AP (s podstavou)
objednací číslo: 0A0412A (bez podstavy)
hodnota navěšeného zboží: od 8 000 Kč bez DPH
rozměr: v 155 x š 40 cm (s podstavou)
rozměr: v 88 x š 40 cm (bez podstavy)
počet háčků: 80 ks
materiál: dřevo, kov, plaststojan č. 7

Malý pultový otočný stojan o 4 stranách se zrcátky v rozích, dřevěným tělem a umělohmotnou základnou. Je určený především jako doplňkový stojan ke stávajícímu velkému stojanu.

Technické parametry:

objednací číslo: 0A0410
hodnota navěšeného zboží: od 5 000 Kč bez DPH
rozměr: v 67 x š 24 cm
počet háčků: 60 ks
materiál: dřevo, kov, plast