X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.Proč právě my?

Dlouholetá tradice, skvělé ceny, flexibilita, rozmanitost a osobní přístup - benefity, pro které nás naši zákazníci uznávají. Jsme český velkoobchod s tradicí od roku 1993 a specializujeme se na módní doplňky. Jako odborníci v oboru si uvědomujeme, jak bižuterie, šperky i vlasový sortiment dokáží oživit každý prodejní prostor a přilákat novou klientelu, čímž posílí prodej vašeho hlavního sortimentu a zvýší tak váš zisk. Spolupráce s Bono Bijou je jednoduchá, efektivní, s individuálním přístupem.Spolupráce je klíčem k úspěchu

Od roku 1993 neustále rozšiřujeme sortiment, navazujeme nová partnerství a pomáháme vám zvyšovat zisk. Usilovně se snažíme splnit vaše potřeby a zajistit, aby naše partnerství fungovalo tak hladce jako švýcarské hodinky, a to ve prospěch všech zúčastněných - vašich zákazníků, vás i nás. Jsme pyšní, když vám můžeme nabídnout služby, které jsou výsledkem naší dlouholeté praxe. Dobře totiž víme, že náš úspěch začíná s vámi.Produkty
Naše produkty jsou rychloobrátkové a celoročně poptávané. Lákají nové zákazníky a upevňují vztahy s těmi stávajícími. Každé zboží opatřujeme prodejní kartou, EAN kódem a případně i konečnou cenou.
Kvalita
Účastníme se procesu výroby, čímž zaručujeme vysokou kvalitu, konkurenceschopné ceny a bezpečnost výrobků. Každá bižuterie, ocelové a rhodiované šperky jsou důkladně kontrolovány pomocí rentgenového přístroje, aby splňovaly nejpřísnější normy Evropské unie.
Efektivita
Máte-li ve svém obchodě prázdné místo o velikosti 1 m², je načase, aby vám začalo vydělávat. Stojany výrazně zvyšují prodejnost a navíc je poskytujeme je zdarma po celou dobu spolupráce.
Flexibilita
Snížíme vaše náklady tím, že stojany instalujeme předem a s kompletním sortimentem přijedeme až k vám do prodejny. Všechno tak máte okamžitě k dispozici. Pokud si přejete, můžeme na místě upravit uspořádání stojanu.
Servis
Jako našeho partnera vás budeme seznamovat s novinkami a pravidelně doplňovat stojan podle odbytu, obvykle každé 2 měsíce. Pokud zůstane nějaké zboží neprodáno, bezplatně vám ho vyměníme za nové.
Univerzálnost
Bez ohledu na to, jestli vedete butik s oblečením, drogerii, hračkářství, galanterii nebo třeba železářství, naše zboží se hojně prodává, protože tam, kde jsou zákazníci, je velký zájem o naše produkty.
Důvěra
Naše dlouholetá zkušenost ukazuje, že případné ztráty či odcizení zboží jsou minimální a neodpovídají počátečním obavám. Tyto situace řešíme individuálně a vždy ve prospěch našich zákazníků.
E-shop
Nakupujte za stejných podmínek jako od obchodního zástupce, a to prostřednictvím našeho e-shopu. Zboží zpravidla zasíláme do 48 hodin kurýrní službou PPL nebo Českou poštou. Také si můžete osobně nakoupit v našem prodejním skladu blízko Slavkova u Brna.


13 důvodů, proč se vám naše služby vyplatí

  přes 3000 položek skladem
  velmi příznivé a konkurenceschopné ceny
  připravenost dalšího prodeje (nakoupíte, vystavíte, prodáváte)
  žádný minimální odběr
  ochota, flexibilita a přizpůsobivost požadavkům zákazníka
  3 varianty nákupu (osobně ve velkoskladu, u obchodního zástupce nebo on-line)
  bezplatný pronájem stojanů
  nabídka sortimentu, který láká zákazníky, zvyšuje atraktivitu obchodu a maximalizuje obrat
  pravidelná obměna zboží
  zákaznické výhody (slevy dle výše odběru, množstevní slevy, akce 1+1 zdarma...)
  rychlé vyřízení případných reklamací
  faktury i v elektronické podobě prostřednictvím e-mailu
  EAN na veškeré zboží (čárový kód)