X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.Péče o ocelové šperky

26. 01. 2024

Ocelové šperky se staly populárními díky své odolnosti, cenové dostupnosti a modernímu vzhledu. Aby vaše ocelové šperky vypadaly vždy skvěle a zachovaly si svůj původní vzhled co nejdéle, je důležité věnovat jim pravidelnou péči. Zde najdete několik užitečných tipů, jak se starat o své ocelové šperky.

Vyhněte se kontaktu s chemikáliemi

Ocelové šperky mohou být citlivé na chemikálie obsažené v kosmetice, parfémech, laku na vlasy i čisticích prostředcích. Při manipulaci s čistícími prostředky a před aplikací kosmetiky si proto šperky sundejte. Tím pomůžete ochránit povrch oceli.

Ochrana před vlhkostí

Vlhkost může škodit jak oceli, tak i lepeným komponentům, jako jsou kamínky nebo zirkony v prstenech a náušnicích. Při kontaktu s vodou si šperky proto sundávejte. Kromě přímého kontaktu s vodou škodí šperkům i vlhké prostředí. Ocelové šperky proto uchovávejte v suchém prostředí, například ve šperkovnici nebo v uzavřeném obalu, aby se vystavení vlhkosti minimalizovalo.

Čištění a lesk

Pravidelné čištění je klíčové pro udržení ocelových šperků v dokonalém stavu. Používejte měkký hadřík namočený ve vodě nebo jemném čisticím prostředku na nádobí a opatrně otřete povrch šperků. Vyvarujte se používání agresivních chemikálií a hrubých materiálů, které by mohly poškodit povrch oceli. Po čištění vždy otřete šperk suchým hadříkem. 

Opatrné nošení

Při nošení ocelových šperků je určitě vhodné být opatrný, aby nedocházelo k poškození povrchu oceli. Doporučujeme proto šperky sundávat při sportu a při manuální práci, kde by hrozilo poškrábání oceli nebo její prasknutí.

Závěr

Dodržováním výše uvedených uvedených kroků a pravidelnou péčí můžete udržet své ocelové šperky v perfektním stavu a prodloužit tak jejich životnost. « zpět

Mohlo by vás zajímat

Blog
Ikony vlasových doplňků: Pérka, vlásenky a betky
14. 04. 2024
Ve světě módních doplňků najdete jen málokteré stálice, které odolávají zubu času.
Blog
Tradice a kvalita: české výrobky v naší nabídce
08. 04. 2024
V dnešní době, kdy se hodnota lokální produkce a udržitelnosti stává stále důležitější.
Novinky
Bav se a vydělávej 50 000 Kč prodejem vlasových doplňků v rodinné firmě!
03. 04. 2024
Hledáme obchodního zástupce pro jižní Moravu
Blog
Styl a funkčnost: Naše originální peněženky pro každého
01. 04. 2024
V dnešní době, kdy každý chceme kus originality pro sebe, jsme se rozhodli přinést něco mimořádného