X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.Stojan Bono Bijou na vaši prodejnu

29. 01. 2024

Naše produkty jsou rychloobrátkové a celoročně poptávané. Lákají nové zákazníky a upevňují vztahy s těmi stávajícími. Připravili jsme si pro vás proto možnost pronájmu našeho stojanu, který mnohonásobně zvyší prodejnost. Navíc je jejich pronájem zdarma po celou dobu spolupráce.

Jak spolupráce probíhá

Stojan vám připravíme a navěšíme produkty, které k vám přilákají nové zákazníky. Každé zboží opatříme prodejní kartou, EAN kódem a případně i konečnou cenou.

Stojan s kompletní nabídkou přivezeme až k vám na prodejnu. Vše tak máte ihned k dispozici. Jeho skladbu můžeme na místě pozměnit, budete-li si to přát. Jako našeho partnera vás budeme seznamovat s novinkami a doplňovat stojan v pravidelném intervalu cca 2 měsíců dle prodaného zboží. Neprodané zboží vám bezplatně vyměníme za nové ve stejné cenové relaci.

Nezáleží na tom, zda provozujete butik s oblečením, drogerii, hračkářství, galanterii nebo třeba železářství. Naše produkty jsou velice oblíbené, zaujmou všechny bez ohledu na pohlaví, věk a zájmy.

Jaké nabízíme stojany

Kompletní nabídku naleznete na stránce Stojany. kde si můžete vybrat ten pravý pro vaši prodejnu. Disponujeme jak stojany otočnými, které šetří prostor, tak většími statickými.

Kontaktujte nás

Zaujala vás možnost mít náš stojan na vaší prodejně? Napište nám nebo zavolejte na uvedené kontakty a domluvte si schůzku s našimi obchodními zástupci.« zpět

Mohlo by vás zajímat

Blog
Ikony vlasových doplňků: Pérka, vlásenky a betky
14. 04. 2024
Ve světě módních doplňků najdete jen málokteré stálice, které odolávají zubu času.
Blog
Tradice a kvalita: české výrobky v naší nabídce
08. 04. 2024
V dnešní době, kdy se hodnota lokální produkce a udržitelnosti stává stále důležitější.
Novinky
Bav se a vydělávej 50 000 Kč prodejem vlasových doplňků v rodinné firmě!
03. 04. 2024
Hledáme obchodního zástupce pro jižní Moravu
Blog
Styl a funkčnost: Naše originální peněženky pro každého
01. 04. 2024
V dnešní době, kdy každý chceme kus originality pro sebe, jsme se rozhodli přinést něco mimořádného