X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.Zahájení nových obchodních příležitostí na Styl a Kabo

19. 02. 2024

Minulý víkend se naše firma zúčastnila jedné z nejprestižnějších událostí módního světa, Styl a Kabo. Byla to pro nás nejen skvělá příležitost potkat se s klíčovými hráči v odvětví módy, ale také prezentovat naše inovativní řešení pro obchodní partnery.

Jako velkoobchod s bižuterií a vlasovými doplňky jsme se zaměřili na prezentaci možností spolupráce s námi. Jedním z našich cílů na tomto veletrhu bylo seznámení potenciálních zákazníků s možnostmi vzájemné spolupráce. Náš koncept je jednoduchý - najdeme na prodejně jediný metr čtvereční nevyužitého místa a umístíme na něj náš stojan s produkty. A pak necháme tyto produkty vykonat svou kouzelnou práci – přitahovat zákazníky a generovat prodeje.

Naše účast na Styl a Kabo nám otevřela dveře k novým obchodním příležitostem a přinesla nám inspiraci pro další vylepšení našich služeb a sortimentu. 

Pokud máte zájem o spolupráci nebo chcete zjistit více o našich produktech a službách, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni pomoci i vám transformovat váš obchod a dosáhnout nové úrovně úspěchu.

Děkujeme všem, kteří nás navštívili na Styl a Kabo, a těšíme se na budoucí spolupráci!

« zpět

Mohlo by vás zajímat

Blog
Tradice a kvalita: české výrobky v naší nabídce
08. 04. 2024
V dnešní době, kdy se hodnota lokální produkce a udržitelnosti stává stále důležitější.
Novinky
Bav se a vydělávej 50 000 Kč prodejem vlasových doplňků v rodinné firmě!
03. 04. 2024
Hledáme obchodního zástupce pro jižní Moravu
Blog
Styl a funkčnost: Naše originální peněženky pro každého
01. 04. 2024
V dnešní době, kdy každý chceme kus originality pro sebe, jsme se rozhodli přinést něco mimořádného
Blog
Inspirativní účast na Kongresu Samoška: Nové perspektivy pro náš velkoobchod.
22. 03. 2024
Ohlédnutí za Kongresem Samoška v Košicích, kterého jsme se účastnili.