X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.Kvalita a preciznost v každém střihu

26. 02. 2024

Jsme hrdí na naši novou "super truper" kolekci nehtových nůžek, která je nezbytností ve vaší kosmetické sadě. S naší širokou škálou nůžek zaručujeme precizní a jemnou úpravu, která vašim nehtům dodá ten nejlepší vzhled. Stejně jako je rozdíl mezi štipkami a kleštičkami na nehty, tak nůžky mají hned několik specifických použití a slouží k různým účelům.

 

Záděrkové nůžky
Naše záděrkové nůžky jsou navrženy s ohledem na neuvěřitelnou přesnost a jemnost. S těmito nůžkami odstraníte nežádoucí záděrky a kůžičku s lehkostí a dokonalostí, kterou jste dosud možná nezažili. Díky nim bude vaše manikúra vypadat profesionálně jako ze salonu, přímo z pohodlí vašeho domova.

  

Univerzální nůžky
Hledáte nůžky, které zvládnou víc? Naše univerzální nůžky jsou tím pravým řešením. Jsou vhodné nejen pro odstranění záděrek, ale také pro běžné stříhání nehtů. S jejich pomocí dosáhnete nejjemnější úpravy a zanecháte nehty v dokonalém stavu, na který budete pyšní.


 

Nehtové nůžky
Pro precizní a ostrý střih, který nezklame, jsou naše nehtové nůžky tím pravým nástrojem. Jsou ideální pro dokonalé zastřihávání nehtů a poskytují profesionální výsledek, který vydrží.

 

Naše nůžky Bono Bijou pochází od kvalitního výrobce a jsou dostupné za skvělou cenu. S našimi nůžkami se vydáte na cestu k perfektně upraveným nehtům, které budou přitahovat pozornost a závist všech kolem vás.

Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo profesionál, naše nůžky vám dodají sebedůvěru a zároveň umožní úpravu, na kterou budete pyšní. Vyberte si svou oblíbenou sadu nůžek od Bono Bijou a začněte svou cestu k dokonalé manikúře ještě dnes!

« zpět

Mohlo by vás zajímat

Blog
Ikony vlasových doplňků: Pérka, vlásenky a betky
14. 04. 2024
Ve světě módních doplňků najdete jen málokteré stálice, které odolávají zubu času.
Blog
Tradice a kvalita: české výrobky v naší nabídce
08. 04. 2024
V dnešní době, kdy se hodnota lokální produkce a udržitelnosti stává stále důležitější.
Novinky
Bav se a vydělávej 50 000 Kč prodejem vlasových doplňků v rodinné firmě!
03. 04. 2024
Hledáme obchodního zástupce pro jižní Moravu
Blog
Styl a funkčnost: Naše originální peněženky pro každého
01. 04. 2024
V dnešní době, kdy každý chceme kus originality pro sebe, jsme se rozhodli přinést něco mimořádného