X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.Děti v digitálním věku: Změna dětství neznamená ztrátu

04. 03. 2024

„Děti jsou naše budoucnost.“ Znění této věty může dnes působit jako přežité klišé, překonaný slogan z minulosti. V Bono Bijou však víme, že dnešní generace dětí vyrůstá v úplně jiném světě než my nebo naši rodiče.

Obklopeny technologiemi, umělou inteligencí a dalšími technickými možnostmi jsou dnešní děti někdy o něco z dětství, jaké si pamatujeme, ochuzeny. Ale jiné dětství neznamená nutně horší. Děti dnes stále sportují a chtějí se bavit, a právě proto jsme hrdí, že jim můžeme dopřát nejen zajímavý sortiment našeho dětského zboží, ale hlavně je podporovat na různých akcích.

Od loňského roku jsme s naší dílničkou zúčastnili různých událostí, jako je Bezvafest nebo Pohádkový festival. A nově jsme navázali spolupráci se slavkovským gymnastickým týmem Teamgym, který vede děti ve věku od 6 do 15 let k lásce ke sportu.

Právě minulý víkend jsme poskytli pro Napoleon Cup 2024 balíčky jako pozornost všem závodícím dětem za jejich účast a výkon v soutěži.« zpět

Mohlo by vás zajímat

Blog
Tradice a kvalita: české výrobky v naší nabídce
08. 04. 2024
V dnešní době, kdy se hodnota lokální produkce a udržitelnosti stává stále důležitější.
Novinky
Bav se a vydělávej 50 000 Kč prodejem vlasových doplňků v rodinné firmě!
03. 04. 2024
Hledáme obchodního zástupce pro jižní Moravu
Blog
Styl a funkčnost: Naše originální peněženky pro každého
01. 04. 2024
V dnešní době, kdy každý chceme kus originality pro sebe, jsme se rozhodli přinést něco mimořádného
Blog
Inspirativní účast na Kongresu Samoška: Nové perspektivy pro náš velkoobchod.
22. 03. 2024
Ohlédnutí za Kongresem Samoška v Košicích, kterého jsme se účastnili.