X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.Kleště na nehty: dokonalost ve dvou velikostech!

11. 03. 2024

V našem neustálém snažení posunout kvalitu našich výrobků, bychom vám rádi představili kleště na nehty. Jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli, navrženy tak, aby poskytovaly maximální preciznost a pohodlí při každém použití.

Dvě velikosti pro všechny vaše potřeby

Rozumíme, že každý nehet je jedinečný, a proto jsme nabízíme kleště ve dvou velikostech. Ať už potřebujete upravit malé nehty na rukou nebo pečovat o větší nehty na nohou, máme pro vás ty správné nástroje. Tato rozmanitost zajišťuje, že naše kleště jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá dokonalou péči o nehty.

Pružinka pro pohodlné stříhání

Jedním z klíčových prvků, který naše kleště je pružinka, která umožňuje snadné a pohodlné použití. Pružinka zajistí, že kleště se po každém střihu automaticky otevřou, což minimalizuje námahu a zvyšuje efektivitu vaší péče o nehty.

Jednoduchá deaktivace pružinky pro bezpečné přenášení

Chápeme, že bezpečnost je na prvním místě, a proto jsme do našich kleští na nehty začlenili možnost jednoduché deaktivace pružinky. Tato funkce umožňuje kleště bezpečně uzamknout, když je nepoužíváte, což je činí ideálním společníkem na cesty. Ať už jste doma nebo na cestách, naše kleště na nehty jsou vždy připraveny.

Nikdy nebylo snazší udržovat vaše nehty v perfektním stavu, ať jste kdekoli. S našimi kleštěmi na nehty můžete mít jistotu, že vaše péče o ně bude vždy na nejvyšší úrovni. 

« zpět

Mohlo by vás zajímat

Blog
Ikony vlasových doplňků: Pérka, vlásenky a betky
14. 04. 2024
Ve světě módních doplňků najdete jen málokteré stálice, které odolávají zubu času.
Blog
Tradice a kvalita: české výrobky v naší nabídce
08. 04. 2024
V dnešní době, kdy se hodnota lokální produkce a udržitelnosti stává stále důležitější.
Novinky
Bav se a vydělávej 50 000 Kč prodejem vlasových doplňků v rodinné firmě!
03. 04. 2024
Hledáme obchodního zástupce pro jižní Moravu
Blog
Styl a funkčnost: Naše originální peněženky pro každého
01. 04. 2024
V dnešní době, kdy každý chceme kus originality pro sebe, jsme se rozhodli přinést něco mimořádného