X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.Plastové čelenky do vlasů: aby krása nebyla utrpení

18. 03. 2024

Čelenky do vlasů jsou fenomén napříč generacemi. Patří ke každodennímu životu ať už jako estetický a designový prvek účesu, tak jako praktická pomoc pro držení vlasů při sportu nebo při práci. 

V našem sortimentu převládají čelenky do vlasů z polykarbonátu či ABS plastu, je to zejména pro jejich lehkost, odolnost, praktickou údržbu a dlouhodobou funkčnost. Plastové čelenky mají také tu výhodu, že se dají pohodlně a snadno vytvarovat, aby vás netlačily za ušima.

A co dělat s takovou čelenkou, která vám způsobuje otlaky? Stačí ji zahřát teplým vzduchem z fénu nebo ji na chvíli položit do teplé vody a můžete ji pohodlně formovat. 

Pokud by nezabralo vytvarování čelenky pomocí tepla, je pravděpodobné, že jste při nákupu zvolili špatnou velikost. Nahlédněte do našeho sortimentu čelenek do vlasů a vlasových doplňků, třeba zde objevíte tu pravou pro vás.

« zpět

Mohlo by vás zajímat

Blog
Tradice a kvalita: české výrobky v naší nabídce
08. 04. 2024
V dnešní době, kdy se hodnota lokální produkce a udržitelnosti stává stále důležitější.
Novinky
Bav se a vydělávej 50 000 Kč prodejem vlasových doplňků v rodinné firmě!
03. 04. 2024
Hledáme obchodního zástupce pro jižní Moravu
Blog
Styl a funkčnost: Naše originální peněženky pro každého
01. 04. 2024
V dnešní době, kdy každý chceme kus originality pro sebe, jsme se rozhodli přinést něco mimořádného
Blog
Inspirativní účast na Kongresu Samoška: Nové perspektivy pro náš velkoobchod.
22. 03. 2024
Ohlédnutí za Kongresem Samoška v Košicích, kterého jsme se účastnili.