X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.Inspirativní účast na Kongresu Samoška: Nové perspektivy pro náš velkoobchod.

22. 03. 2024

Ohlédnutí za Kongresem Samoška v Košicích, kterého jsme se účastnili 20. – 21. 3. 2024, je plné pozitivních dojmů a nových příležitostí pro rozvoj našeho podnikání. 

Kongres Samoška, zaměřený na podporu domácího maloobchodního trhu, poskytl nejen prostor pro setkání s dalšími členy obchodní komunity, ale také cenné informace a nápady, jak lépe reagovat na dynamiku trhu a zlepšit naše obchodní strategie.

Prezentovali jsme nejen naše produkty, ale především služby, ve kterých jako společnost vynikáme. Jedná se zejména o pronájem stojanů, které poskytují efektivní a atraktivní řešení pro prezentaci našich módních doplňků v prodejních prostorách. Dalším tématem byly chystané novinky a přesun většiny služeb do on-line prostoru, na čemž jsme několik posledních měsíců intenzivně pracovali. Námi představovaná řešení byla přijata s nadšením a s velkým zájmem ze strany maloobchodníků, což nám potvrdilo, že jdeme správným směrem.

Nejen samotné prezentace, ale i neformální večerní setkání předcházející samotnému kongresu bylo příležitostí k navázání nových obchodních kontaktů a prohloubení stávajících vztahů. Diskuze s ostatními účastníky nám poskytla nové pohledy na aktuální trendy v oboru a inspiraci pro další inovace.

Celkově lze říci, že účast na kongresu Samoška přinesla naší firmě mnoho motivace k dalšímu rozvoji. Jsme vděční za možnost setkání s dalšími profesionály v oboru a za sdílení zkušeností a know-how, které nám pomůže lépe reagovat na výzvy současného trhu. Těšíme se na další podobné akce a nové příležitosti, které nám přinesou.« zpět

Mohlo by vás zajímat

Blog
Ikony vlasových doplňků: Pérka, vlásenky a betky
14. 04. 2024
Ve světě módních doplňků najdete jen málokteré stálice, které odolávají zubu času.
Blog
Tradice a kvalita: české výrobky v naší nabídce
08. 04. 2024
V dnešní době, kdy se hodnota lokální produkce a udržitelnosti stává stále důležitější.
Novinky
Bav se a vydělávej 50 000 Kč prodejem vlasových doplňků v rodinné firmě!
03. 04. 2024
Hledáme obchodního zástupce pro jižní Moravu
Blog
Styl a funkčnost: Naše originální peněženky pro každého
01. 04. 2024
V dnešní době, kdy každý chceme kus originality pro sebe, jsme se rozhodli přinést něco mimořádného