X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.Styl a funkčnost: Naše originální peněženky pro každého

01. 04. 2024

V dnešní době, kdy každý chceme kus originality pro sebe, jsme se rozhodli přinést něco mimořádného – vlastní peněženky, které zaujmou každého nejen svým jedinečným designem, ale i funkčností.


V Bono Bijou věříme, že peněženka není pouze praktickým doplňkem, ale také výrazem osobního stylu a individuality. Náš tým šikovných grafiků se proto zaměřil na hravé motivy pro děti i na elegantní vzory pro dospělé. Každý si u nás najde něco, co mu padne do oka.


Naše peněženky nejsou pouze o stylu. Jsou také o funkčnosti. Každý detail je pečlivě promyšlený tak, aby peněženka splňovala potřeby každého uživatele. Od dostatečného úložného prostoru až po snadnou údržbu.


Pokud jste také hledali peněženku, která bude zrcadlem vašeho stylu a zároveň vám usnadní každodenní život, neváhejte, nahlédněte do našeho sortimentu a vyberte si tu svou.« zpět

Mohlo by vás zajímat

Blog
Ikony vlasových doplňků: Pérka, vlásenky a betky
14. 04. 2024
Ve světě módních doplňků najdete jen málokteré stálice, které odolávají zubu času.
Blog
Tradice a kvalita: české výrobky v naší nabídce
08. 04. 2024
V dnešní době, kdy se hodnota lokální produkce a udržitelnosti stává stále důležitější.
Novinky
Bav se a vydělávej 50 000 Kč prodejem vlasových doplňků v rodinné firmě!
03. 04. 2024
Hledáme obchodního zástupce pro jižní Moravu
Blog
Styl a funkčnost: Naše originální peněženky pro každého
01. 04. 2024
V dnešní době, kdy každý chceme kus originality pro sebe, jsme se rozhodli přinést něco mimořádného