X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Ikony vlasových doplňků: Pérka, vlásenky a betky

14. 04. 2024

Ve světě módních doplňků najdete jen málokteré stálice, které odolávají zubu času. Ve vlasových doplňcích je jich hned několik. Módní trendy přicházejí a odcházejí, ale klasická pérka a vlásenky zůstávají pevně zabydlená v našich domácnostech po generace.

Tradiční pérka v černé barvě jsou nejpopulárnější. Abychom však vyšli vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům, rozšířili jsme náš sortiment o varianty se štrasovými kameny. Tyto exkluzivní kousky dodávají sortimentu další úroveň elegance a oceníte je zejména v plesové a svatební sezóně.
Každý z těchto vlasových doplňků má svůj vlastní účel. Betka dokáže sepnout i velké množství vlasů a umožňuje rychlé úpravy účesu, vlásenky jsou zase ideální pro upevnění drdolu a pérka účes dozdobí – zejména ty se štrasovými kamínky.
Ať už hledáte klasiku nebo něco trochu výjimečného, náš nový e-shop má všechno, co potřebujete. Kategorie jsou přehledně roztříděné, abyste mohli vše snadno najít.« zpět

Mohlo by vás zajímat

Blog
Stojan na vaši prodejnu - dodejte vašemu sortimentu rozmanitost
20. 05. 2024
V obchodním prostředí je klíčové, aby maloobchodníci vytvářeli různorodé a lákavé nabídky pro své zákazníky.
Blog
Dětské náramky: pestrá nabídka pro váš obchod
13. 05. 2024
Jako rodiče si přejeme, aby svět našich dětí byl plný barev, radosti a kreativity.
Novinky
Hledáme obchodního zástupce pro východní Slovensko
07. 05. 2024
Bav se a vydělávej přes 2000 € měsíčně prodejem módních doplňků!
Blog
Bezva Fest byl bezva!
06. 05. 2024
V sobotu 4.5.2024 jsme byli jako partneři Bezva Festu prezentovat naše produkty, ale hlavně rozdávat dětem radost.