X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Stojan na vaši prodejnu - dodejte vašemu sortimentu rozmanitost

20. 05. 2024

Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak toho dosáhnout, je rozšířit sortiment zboží.

A právě zde vstupuje do hry bižuterie a dětský sortiment – univerzální doplněk, který může vylepšit nabídku každého obchodu, ať už se specializuje na bytový textil, drogerii, hračky nebo se jedná třeba o butik s oblečením.


Rozmanitost

Od elegantních ocelových šperků po hravé dětské doplňky - náš sortiment nabízí něco pro každého. Pro zákazníky, kteří hledají dokonalý doplněk ke svému novému oblečení, může být náš výběr náhrdelníků, náušnic a prstenů tím pravým. Zároveň se můžeme zaměřit na ty nejmenší zákazníky a široký výběr dětských šperků, vlasových doplňků a lákavých barevných klíčenek, které zaručeně zaujmou.


Stačí vám 1 m² volného prostoru

Díky své všestrannosti a nízké náročnosti na prostor (stačí 1 m²) se náš sortiment snadno integruje do různých typů prodejen. Obchody s drogerií mohou využít bižuterii jako skvělý doplněk k produkci líčidel a parfémů a dětské gumičky a sponky k sortimentu šamponů. Dokonce i butiky s oblečením mohou zvýšit svou atraktivitu pro zákazníky tím, že nabídnou šperky, které dotvoří celkový vzhled.

 

Zákaznická přitažlivost

Nabídnout širší sortimenti ve vašem obchodě nejenže přináší zvýšený zisk, ale také přidává další rozměr k celkové zákaznické zkušenosti. Zákazníci ocení možnost nakoupit více věcí na jednom místě, což zvyšuje jejich věrnost a pravděpodobnost, že se do vašeho obchodu vrátí.
Nemusíte mít obavy, že by náš sortiment nepasoval do vašeho obchodu. S námi máte jistotu, že nabízíte svým zákazníkům šperky a doplňky, které osloví a přilákají každého, ať už hledá elegantní šperk nebo hravé doplňky pro své děti.

 

Kontaktujte nás a objevte, jak můžeme společně doplnit váš obchod a oslovit ještě širší okruh zákazníků.« zpět

Mohlo by vás zajímat

Blog
Připravte se na soutěž s Bono Bijou a vyhrajte skvělé ceny!
18. 06. 2024
Připravili jsme soutěž, ve které můžete vyhrát tři fantastické balíčky v hodnotě 1500, 1000 a 500 Kč.
Blog
Buďte připraveni na letní cesty s doplňky od Bono Bijou
17. 06. 2024
Léto a doba dovolených se nezadržitelně blíží! S ním přichází i čas plánování a příprav na vaše letní dobrodružství.
Blog
Klíčenky: Malé předměty s velkým významem
10. 06. 2024
Když se řekne klíčenka, mnoho z nás si představí malý, často nenápadný předmět, který drží naše klíče pohromadě. Avšak klíčenky jsou více než jen praktický doplněk.
Blog
Radost z maličkostí: Naše mise na dětských festivalech
04. 06. 2024
V roce 2023 jsme poprvé postavili náš stánek na dětských festivalech a rozdali jsme mnoho radosti.