X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Svatební doplňky

01. 07. 2024

Svatební den je jedním z nejdůležitějších okamžiků v životě každé nevěsty. Každá z nás si přeje, aby vše bylo perfektní – od šatů, přes květiny, až po ty nejmenší detaily.


A právě tyto detaily, jako jsou svatební doplňky, mohou váš vzhled povýšit na další úroveň. V tomto článku se podíváme na to, jak vybrat ty pravé svatební doplňky, které dodají vašemu dni ten správný šmrnc.


1. Výběr svatebních šperků

Náušnice
Náušnice jsou jedním z nejdůležitějších šperků pro každou nevěstu. Měly by ladit nejen s vašimi šaty, ale také s účesem a celkovým stylem svatby. Pokud máte bohatě zdobené šaty, volte jednodušší náušnice. Naopak, pokud jsou vaše šaty jednodušší, můžete si dovolit výraznější kousky.

 


Náhrdelník
Náhrdelník je dalším klíčovým šperkem. Při jeho výběru se řiďte střihem svatebních šatů. Pro šaty s vysokým výstřihem se hodí delší náhrdelník, zatímco k šatům s nízkým nebo srdíčkovým výstřihem se skvěle hodí krátký, jemný náhrdelník.

 


Náramky
Náramky dodají vašemu vzhledu jemnost a eleganci. Při jejich výběru dbejte na to, aby ladily s ostatními šperky. Mějte na paměti, že méně je někdy více – jeden elegantní náramek může být výraznější než několik náramků dohromady.

 


2. Vlasové doplňky

Závoje
Závoj je tradičním svatebním doplňkem, který dodává nevěstě nádech romantiky a elegance. Při jeho výběru se řiďte stylem svatebních šatů a účesem. Kratší závoje jsou ideální pro moderní a minimalistické šaty, zatímco delší závoje se hodí k princeznovským a klasickým šatům.


Čelenky a diadémy
Čelenky a diadémy jsou skvělým doplňkem pro nevěsty, které chtějí vypadat jako princezny. Dodají vám královský vzhled a krásně se hodí k drdolům i volnějším účesům. Vyberte si čelenku nebo diadém, který bude ladit s vašimi šperky a celkovým stylem svatby.

 

 

3. Tipy na výběr svatebních doplňků

1. Držte se svého stylu
Při výběru svatebních doplňků myslete na svůj osobní styl. Vyberte si takové doplňky, ve kterých se budete cítit pohodlně a které vás budou vystihovat.


2. Ladění s šaty
Doplňky by měly ladit s vašimi svatebními šaty. Dbejte na to, aby všechny kousky tvořily harmonický celek a aby jeden nepřebíjel druhý.


3. Nepřehánějte to
Méně je někdy více. Pokud máte bohatě zdobené šaty, volte jednodušší doplňky. Naopak, pokud jsou vaše šaty jednoduché, můžete si dovolit výraznější šperky a vlasové doplňky.


4. Komfort je klíčový
Nezapomínejte na to, že svatební doplňky by měly být nejen krásné, ale také pohodlné. Vyberte si takové, které vám nebudou překážet a ve kterých se budete cítit dobře po celý den.


Závěr
Svatební doplňky jsou důležitou součástí každého svatebního dne. Správně vybrané šperky a vlasové doplňky mohou dodat vašemu vzhledu ten správný šmrnc a udělat váš den ještě nezapomenutelnějším. Ať už si vyberete jakékoli doplňky, nejdůležitější je, abyste se cítily krásné.


Hledáte inspiraci a kvalitní svatební doplňky? Navštivte partnery Bono Bijou a objevte širokou nabídku vlasových doplňků, bižuterních a ocelových šperků.« zpět

Mohlo by vás zajímat

Blog
Kde všude najdete sortiment Bono Bijou?
08. 07. 2024
Blog
SOUTĚŽ o rodinné vstupné na Pohádkový festival Kyjov
08. 07. 2024
Pohádkový festival Kyjov je jedinečná příležitost pro celou rodinu strávit společný den plný radosti, hudby a nezapomenutelných zážitků.
Blog
Svatební doplňky
01. 07. 2024
Jak vybrat ty pravé pro váš velký den
Blog
Navštivte naše partnery a nakupte!
24. 06. 2024
Rádi byste pořídili pár kousků od nás, ale nevíte, kde naše zboží najdete?