X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

SOUTĚŽ o rodinné vstupné na Pohádkový festival Kyjov

08. 07. 2024

Máme pro vás fantastickou příležitost. Pokud jste milovníky pohádek, skvělé hudby, zábavy a nezapomenutelných rodinných zážitků, čtěte dál. Připravili jsme pro vás soutěž o rodinné vstupné na Pohádkový festival v Kyjově, který se bude konat 21. července 2024. 

Co vás na festivalu čeká?

Pohádkový festival Kyjov je velký zábavný rodinný festival plný skvělé hudby, známých interpretů a pestrého doprovodného programu. Během celého dne se můžete těšit na:

  • Kája a Bambuláček
  • Karol a Kvído
  • Fidlík a Violenka
  • Áňa, Po a Pes
  • Veseluška
  • Čiperkové

A to není vše! Festival nabídne také nafukovací atrakce, různé soutěže, skvělé jídlo a mnoho dalších aktivit, které zajistí skvělou zábavu pro celou rodinu.

Soutěž naleznete na našich sociálních sítích 

Proč byste neměli na festivalu chybět?

Pohádkový festival Kyjov je jedinečná příležitost pro celou rodinu strávit společný den plný radosti, hudby a nezapomenutelných zážitků. Odpočiňte si od každodenního shonu a ponořte se do světa pohádek, kde se sny stávají skutečností.

« zpět

Mohlo by vás zajímat

Blog
Kde všude najdete sortiment Bono Bijou?
08. 07. 2024
Blog
SOUTĚŽ o rodinné vstupné na Pohádkový festival Kyjov
08. 07. 2024
Pohádkový festival Kyjov je jedinečná příležitost pro celou rodinu strávit společný den plný radosti, hudby a nezapomenutelných zážitků.
Blog
Svatební doplňky
01. 07. 2024
Jak vybrat ty pravé pro váš velký den
Blog
Navštivte naše partnery a nakupte!
24. 06. 2024
Rádi byste pořídili pár kousků od nás, ale nevíte, kde naše zboží najdete?